| Alkategória | 01. Garázskapu |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 1,75kg |
| Anyag | Alumínium, acél |
| Hossz | 164mm |
| Szélesség | 70mm |
| Vastagság | 38mm - 42mm |
| Termékcsalád | a 005 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Igen |
| Kereskedelmi megnevezés | only central lock, excl. euro cylinder |
| Műszaki leírás | A zárórudak és a csapózár elhagyásával lehetőség nyílik másfajta eszközök (kábel, zárak) használatára. |