| Alkategória | 02. Ipari |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 8 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,4kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 65mm |
| Szélesség | 221mm |
| Vastagság | 38mm - 42mm |
| Termékcsalád | a 020 |
| Belső átmérő | 15mm |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Igen |
| Kereskedelmi megnevezés | panel 38-42mm, excl. Euro cylinder, C60-4505-1 |
| Műszaki leírás | A zárszerkezet fogantyúval zárhatjuk és nyithatjuk. A 15mm-es elhajlás a záró rúdnál 48mm. A T-fogantyúk műanyagból készülnek. A zárszerkezet és a külső lemezek porszórtak. A csomag tartalmazza a csavarokat is. A C60-4505-1 jelzésű cilinderzárbetétet külön kell megrendelni. |