| Alkategória | 02. Ipari |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 4 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,1kg |
| Anyag | Alumínium, acél |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 418mm - 488mm |
| Vastagság | 38mm - 42mm |
| Termékcsalád | a 018 |
| Belső átmérő | 12mm |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Igen |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | panel 38-42mm, excl. Euro cylinder |
| Műszaki leírás | Az új zárak kompaktabbak, és sokkal jobban mutatnak az ismert belső zárszerkezetekkel (a 638-40-es zárkódtól). Az Euro zárbetétet (kódja C60-4505-1) külön kell megrendelni. A 38–42 mm-es panelvastagsághoz készült zárakhoz kézikönyvet és rögzítőanyagokat is mellékelünk. |