| Alkategória | 02. Light (S), Epco |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,6kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 483mm |
| Hossz | 500mm |
| Szélesség | 66mm |
| Vastagság | 0,40mm |
| Termékcsalád | a 030 |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Igen |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 40mm |
| Bal / Jobb | Jobb |
| Panelvastagság | 60mm |
| Jelölés | 60PS FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Sustainability = 60mm |
| Műszaki leírás | A végzár alakja megegyezik a Epco újbecsípődés ellen védett panelek alakjával. |