| Alkategória | 12. Dupla (L), Tecsedo |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,5kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 500mm |
| Szélesség | 154mm |
| Vastagság | 1mm |
| Termékcsalád | a 103 |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Igen |
| Horganyzott | Igen |
| Bal / Jobb | Bal |
| Panelvastagság | 40mm |
| Műszaki leírás | A végzár alakja megegyezik a Tecsedo újbecsípődés ellen védett panelek alakjával. |