| Alkategória | 18. Sima (M), Kingspan és Epco |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,57kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 537mm |
| Hossz | 555mm |
| Szélesség | 77mm |
| Vastagság | 0,75mm |
| Termékcsalád | a 152§ |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Igen |
| Horganyzott | Igen |
| Középponti távolság | 45mm |
| Bal / Jobb | Bal |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | Helyettesíti 40PM555WL |
| Műszaki leírás | A végzáró univerzálisan használható Kingspan és Epco panelekkel egyaránt. A végzárón található lyukasztás mindkét típusú zsanérral megegyezik, és tökéletesen illeszkedik a panel merevített részéhez is. |