| Alkategória | 13. Szimpla, ipari |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 250 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,63kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 600mm |
| Hossz | 610mm |
| Szélesség | 76mm |
| Vastagság | 1mm |
| Termékcsalád | a 111 |
| Ujjvédelem / Ujjvédelem nélkül | Nem |
| Horganyzott | Igen |
| Panelvastagság | 40mm |
| Műszaki leírás | Lyukakkal ellátva az oldalsó zsanérok rögzítésére. Kétoldali. Kerekített sarkokkal. Hatékony méret: panelmagasság -10mm. Kérésre más méretben és lyukak nélkül is kérhető. |