| Alkategória | Ipari, GfA |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 17kg |
| Termékcsalád | a 091 |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. kapusúly | 400kg |
| Max. teljesítmény | 90Nm |
| Tápfeszültség | 3x230/400V |
| Jelölés | GfA |
| Kereskedelmi megnevezés | Eredeti GfA motor szett vezérléssel és 7m kábellel és szerelő-konzol |
| Műszaki leírás | Teljes szett: SE 9.24 ER DES (digitális végálláskapcsolók), IP65, TS 970 CEE IP54 vezérlés 3x230/400V, 7m kábel, gyors kioldó, szerelő-konzol |