| Alkategória | Ipari, Force |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 26kg |
| Termékcsalád | a 041 |
| Belső átmérő | 31,75mm/25,4mm |
| Max. teljesítmény | 140 Nm |
| Tápfeszültség | 3 phase 400V |
| Jelölés | Frequenz |
| Kereskedelmi megnevezés | Kábelhossz: 7m (a motortól a vezérlőegységig) és 1m a vezérlőegységtől a hálózati aljzatig. Lánchossz: 5m. |
| Műszaki leírás | Egyszerű beállítás a többnyelvű, átlátható menürendszernek köszönhetően. Az egyzserűbb használhatóság kedvéért előreprogramozva, csupán a végállásokat kell betanítani és használatra kész. Egyéni beállításokat a csatolt, világosan megfogalmazott, lépésről-lépésre kidolgozott útmutatóban talál. |