| IND/RES | IND |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,5kg |
| Anyag | Alumínium |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 250mm |
| Hossz | 180mm |
| Szélesség | 290mm |
| Termékcsalád | a 049 |
| Kereskedelmi megnevezés | 24Vdc |
| Műszaki leírás | The advanced LED lighting provides a 95% lower energy consumption. (3 Watt per lens) compared with the light bulb version. Behind every lens is a separate card with 25 LEDs with a life span of approximately 100.000 hrs, what means less maintenance so a longer, safer and cheaper use. |