| Alkategória | Sensors and safety |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,9kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 16mm |
| Szélesség | 16mm |
| Termékcsalád | a 053 |
| Jelölés | forceLC2 |
| Kereskedelmi megnevezés | Új! II. érintésvédelmi osztály |
| Műszaki leírás | A Spaceguard SG14 infravörös védőhálót hoz létre a kapu teljes magasságában. Az infraháló megszakadásakor a vezérlés leállítja a motort. Komplett rendszer. |