| IND/RES | IND |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 0,3kg |
| Anyag | Műanyag |
| Magasság | 37mm |
| Hossz | 56mm |
| Szélesség | 157mm |
| Termékcsalád | a 048 |
| Jelölés | 924WLKIT FF |
| Kereskedelmi megnevezés | receiver + transmitter |
| Műszaki leírás | Egészen új technológia! Vezeték és elem nélküli zsinóros kapcsoló. Az intelligens piezo-technológiát képviseli. Karbantartást nem igényel, nem kell fölöslegesen felmászni a kapcsolóhoz elemet cserélni. Szerelje be és felejtse el! Költségtakarékos. |