| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,09kg |
| Szín | Fekete |
| Hossz | 70-85mm |
| Szélesség | 38mm |
| Termékcsalád | 28 Bottom brackets |
| Műszaki leírás | A kapcsoló kábelállítóval és alsó konzollal együtt alkalmazható motoros mozgatású kapukon. Mikor a kábel meglazul, a kapcsoló jelet küld a motornak, amely leáll. |