| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 2,4kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 211mm |
| Szélesség | 143mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | 25 Bottom brackets |
| Állítható | Nem |
| Max. kábelátmérő | 6mm |
| Max. kapusúly | 400kg |
| Kereskedelmi megnevezés | 11mm roller shaft, |
| Műszaki leírás | Alsó konzol külső kötéllel LHR |