| Alkategória | 01. Állítható |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 20 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 1,2kg |
| Anyag | Alumínium |
| Magasság | 201mm |
| Hossz | 81mm |
| Szélesség | 74mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | 15 Bottom brackets |
| Állítható | Igen |
| Max. kábelátmérő | 6mm |
| Max. kapusúly | 735kg |
| Jelölés | L/R |
| Kereskedelmi megnevezés | Új! |
| Műszaki leírás | A jól ismert 428TAI alsó konzolt ismét továbbfejlesztették! Esztétikusabb, helytakarékosabb, változatlan furatokkal, B/J jelzéssel, megegyező terhelhetőséggel, jobb kábelvezetéssel, valamint extra furattal a görgőtengely rögzítéséhez. |