| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 4 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,3kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 333mm |
| Szélesség | 636mm |
| Termékcsalád | a 073 |
| Panelvastagság | 78mm - 82mm |
| Hővezető képesség | U-érték = 2,63 W/m2K |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 78–82 mm-es panel, csavarozott szerelvény |
| Műszaki leírás | Az ablak 4 és 2 mm-es akril üvegezést tartalmaz. A külső keret butil tömítéssel ellátott. |