| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,1kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 333mm |
| Szélesség | 636mm |
| Termékcsalád | a 069 |
| Panelvastagság | 56mm - 60mm |
| Hővezető képesség | U-érték = 2,78 W/m2K |
| Kereskedelmi megnevezés | replaces 2460NA. 634x329mm. With white inner frame. |
| Műszaki leírás | Part of Value Pack Thermal. |