| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 8 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,75kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 368mm |
| Szélesség | 679mm |
| Termékcsalád | a 056 |
| Panelvastagság | 38mm - 40mm |
| Hővezető képesség | K-érték = 1,38 W/m2K |
| Jelölés | ff |
| Kereskedelmi megnevezés | 679 mm X 368 mm cut-out size 604 mm x 293 mm |
| Műszaki leírás | Az ablak 2x2mm-es üvegezést tartalmaz. |