| Alkategória | 04. IND |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 52 |
| Egység | Szett (1) |
| Tömeg / egység | 1,7kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 373mm |
| Szélesség | 680mm |
| Termékcsalád | a 065 |
| Panelvastagság | 40mm - 45mm |
| Hővezető képesség | K-érték = 2,8 W/m2K |
| Kereskedelmi megnevezés | 680x373 mm. Cut-out size: 650x345 mm. |
| Műszaki leírás | Az ablak 3 és 2mm-es akril üvegezéssel ellátott. A külső keret butil tömítést tartalmaz. |