| Alkategória | 02. RES |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1kg |
| Anyag | Akrilát |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 330mm |
| Szélesség | 496mm |
| Termékcsalád | a 025 |
| Panelvastagság | 35mm - 45mm |
| Hővezető képesség | K-érték 2,8 W/m2K |
| Kereskedelmi megnevezés | 496x330 mm, cut out size: 432x282 mm. |
| Műszaki leírás | Az ablakhoz 2 x 2 mm-es akril betét tartozik. A külső keret gumitömítést tartalmaz, ezért sima felületre alkalmas leginkább. Pattintással szerelhető. Igény esetén más színben is kapható. |