| Alkategória | 01. Torziós rugók |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 38,039kg |
| Hossz | 425mm |
| Szélesség | 170mm |
| Termékcsalád | a 012 |
| Jelölés | TBM-TOOL |
| Kereskedelmi megnevezés | Rugóhuzal behajlító eszköz, behajlító fejjel szerelve, FF200 és FF263 rugóvégekhez. Ideális eszköz, amelynek segítségével a rugó az Ön raktárában megszerelhető. Használja a TBM-INS-200 és a TBM-INS-263 alkatrészeinket, amelyeket külön kell megrendelnie! |
| Műszaki leírás | Combine with TBM-INS-200 and TBM-INS-263 to assemble your residential torsion springs locally. Designd to fit the FlexiForce spring molds TBM-INS-200 and TBM-INS-263. |