| Alkategória | Ipari, GfA |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 28kg |
| Termékcsalád | a 087 |
| Belső átmérő | 25,4mm |
| Max. teljesítmény | 30-180 RPM |
| Max. nyomaték | 80Nm |
| Tápfeszültség | 1x230V |
| Jelölés | GfA |
| Kereskedelmi megnevezés | GfA original operator for high speed door solutions |