| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 12 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,13kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 73mm |
| Hossz | 507mm |
| Szélesség | 129mm |
| Vastagság | 5mm |
| Termékcsalád | a 007 |
| Max. kapusúly | 500kg |
| Jelölés | 686TL |
| Kereskedelmi megnevezés | Galvanizált acél. Az ISC-LHR rendszer része. |
| Műszaki leírás | A felső görgőtartóra szerelhető. Egy állítható görgőpozíció a pozíció optimalizálásához az ívben. Sínekkel használható minimális beépítési magasság esetén. Az utánfutó megakadályozza, hogy nyitáskor túlságosan felemelkedjen a felső panel. Kiegészítő peremmel a kábelfeszítő szetthez. |