| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,19kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 32,5mm |
| Hossz | 100mm |
| Szélesség | 95mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 037 |
| Középponti távolság | 40mm |
| Belső átmérő | 11,2mm |
| Kereskedelmi megnevezés | 418WR termékünket helyettesíti |
| Műszaki leírás | Megújult formaterv. 574S és 419CB termékeinkkel használható. |