| Alkategória | 02. Nem állítható |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 100 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,15kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 16mm |
| Hossz | 114mm |
| Szélesség | 60mm |
| Vastagság | 2,5mm |
| Termékcsalád | a 035 |
| Középponti távolság | 40mm |
| Belső átmérő | 11,1mm |
| Max. kapusúly | 165kg |
| Kereskedelmi megnevezés | 417SW termékünket helyettesíti |
| Műszaki leírás | Megújult formaterv. Felső görgőtartó. Illeszkedik könnyű kivitelű végzáróinkhoz. Első rugós lakossági kapukhoz ajánlott. Nem állítható |