| Alkategória | 02. Alsó |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (35m) |
| Tömeg / egység | 17,5kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 68mm |
| Termékcsalád | a 019 |
| Max. teljesítmény | max. hőmérs. -20°C /100°C |
| Műszaki leírás | A gumiprofil belső kamrájába pneumatikus kapcsoló szerelhető. Különféle FlexiForce alu profilokkal alkalmazható. Figyelem! Beszereléskor a gumicsíkot el kell távolítani! |