| Alkategória | 07. Felsõ |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (35m) |
| Tömeg / egység | 15,75kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 41mm |
| Szélesség | 59mm |
| Termékcsalád | a 017 |
| Max. teljesítmény | max. hőmérs. -20°C /100°C |
| Jelölés | 1036DN FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Replaces 1036D |
| Műszaki leírás | Kiváló minőségű felső gumitömítés, mely a felső panel fölötti rést tölti ki. A különleges dupla élnek köszönhetően jobb szigetelést biztosít mint a hagyományos felső gumitömítés. |