| Alkategória | 07. Felsõ |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (35m) |
| Tömeg / egység | 8,75kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 39mm |
| Szélesség | 27,5mm |
| Termékcsalád | a 013 |
| Max. teljesítmény | max. hőmérs. -20°C /100°C |
| Műszaki leírás | Felső gumi az alábbi alu profilokkal szerelhető: 1031, 1038(-42), 1038H(W), 1030-(S), 1040. |