| Alkategória | 14. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,15kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 230mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 132 |
| Max. kapusúly | 126kg |
| Jelölés | TSPBN |
| Kereskedelmi megnevezés | Alsó szerelőprofil húzórugókhoz |
| Műszaki leírás | A 915VL profil aljára kell telepíteni az RSC-T 2.0 rendszer húzórugóinak felszereléséhez. Szerepel a RSCT(C)…Z sínszettekben. |