| Alkategória | 02. Függőleges vasalat szett / RSCVTC |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 13,54kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2185mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 018 |
| Max. kapusúly | 126kg |
| Jelölés | RSCVT..Z FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Part of updated RSC-T residential tension spring system. |
| Műszaki leírás | Pre-assembled, riveted, vertical track set consists of vertical angle (915VL), closed C track (215VC) and integrated connection for TSC springs. Add side seal 1088, 1088T or 1088TF for optimum isolation. |