| Alkategória | 10. Vízszintes vasalat szett / RSCHT |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 12kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2580mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 080 |
| Jelölés | RSCHT.. FF |
| Kereskedelmi megnevezés | Available April 2016! Part of complete RSC-T 2.0 residential system |
| Műszaki leírás | Pre-assembled, riveted, horizontal track set consists of upper curve, lower curves, connection bracket, track connection plates (835). Combine with RSCVT..Z vertical track sets. See installation manual. |