| Alkategória | 08. Vízszintes vasalat szett / RSCHM |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 8,04kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Hossz | 2972mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 061 |
| Max. kapusúly | 225kg |
| Jelölés | RSCH FF |
| Műszaki leírás | Előszerelt, szegecselt vízszintes vasalat szett, amely 215FL/R felső betörésbiztos ívből, 215G...-300 ívből, RSC560L/R oldallemezből, és 835-ös csatlakozólemezből épül fel. Hátra szerelt rugók esetében rendelje meg külön csigás szerkezetünket. RSCV függőleges rendszerünkkel |