| Alkategória | 13. Burkolat |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 40 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,12kg |
| Anyag | ABS |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 113,5mm |
| Hossz | 60mm |
| Szélesség | 34mm |
| Termékcsalád | a 124 |
| Jelölés | CR2 FF |
| Kereskedelmi megnevezés | PP |
| Műszaki leírás | Cover to improve the looks of rear end of horizontal tracks. Protection against hurting hands or head at sharp edges. Springs in front, double horizontal track. End-user will appreciate. Also sell on existing doors during service or repair. Easy click-on! Part of Value Pack Luxury. |