| Alkategória | 11. Szögprofil 915VSX |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,37kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 21mm |
| Hossz | 2628mm |
| Szélesség | 66mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 096 |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | A szögprofil a 1085-ös tömítéssel vagy a 1085RB hőhídmentes tömítéssel gyakran kerül fel garázskapuk szemöldökfájára. Ezzel a megoldással elhagyható a panel tetejére szerelt alu profil és tömítés. A profil 2 furattal van ellátva, amelyeknek köszönhetően könnyen felszerelh |