| Alkategória | 14. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | RES |
| Teljes csomag mennyiség | 1000 |
| Egység | Darab (1) |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 19mm |
| Szélesség | 53mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 131 |
| Kereskedelmi megnevezés | 915VSX profilhoz |
| Műszaki leírás | A 915VSX profilhoz rögzíthető. |