| IND/RES | IND |
|---|---|
| Teljes csomag mennyiség | 32 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 13,59kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 36mm |
| Hossz | 4720mm |
| Szélesség | 81mm |
| Termékcsalád | a 001 |
| Kereskedelmi megnevezés | Replaces the 13155 track |
| Műszaki leírás | Improved quality. The new shape has a better roller surface and has more room for movement of the roller. Bolted connection can be applied if desired. |