| Alkategória | 10. Merevítõk |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 300 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,02kg |
| Anyag | Polisztirén |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 80mm |
| Szélesség | 120mm |
| Vastagság | 2mm |
| Termékcsalád | a 113 |
| Bal / Jobb | Bal |
| Jelölés | FF |
| Műszaki leírás | Proper cover of open ends of struts 120SC. Prevents cutting and clinching (CE). |