| Alkategória | 10. Merevítõk |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 14,3kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 80mm |
| Hossz | 6520mm |
| Szélesség | 120mm |
| Vastagság | 1mm |
| Termékcsalád | a 111 |
| Jelölés | FF |
| Kereskedelmi megnevezés | NB! Not a "P"-priced product |
| Műszaki leírás | Az új, 120mm magasságú profilok tökéletesen egység csomagolhatóak (kisebb szállítási térfogat). A panelre való rögzítés megkönnyítése érdekében a profil peremein 310mm-ként furatok találhatók. |