| Alkategória | 01. Torziós rugók |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,7kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Hossz | 450mm |
| Termékcsalád | a 023 |
| Max. teljesítmény | 13mm - 16mm |
| Jelölés | IND-TBL FF |
| Műszaki leírás | Tool for tensioning 51mm, 67mm, 95mm and 152mm torsion springs by installer |