| Alkategória | 01. Torziós rugók |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 10 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,1kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Hossz | 850mm |
| Termékcsalád | a 022 |
| Max. teljesítmény | 16mm - 20mm |
| Jelölés | IND-TBH FF |
| Műszaki leírás | Tool for tensioning 95mm and 152mm torsion springs by installer, industrial doors, heavy duty. |