| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 6,0kg |
| Anyag | Acél |
| Magasság | 235mm |
| Szélesség | 1050mm |
| Vastagság | 70mm |
| Termékcsalád | a 020 |
| Műszaki leírás | A perforált profilok korongvágóval történő leszabása fáradságok és piszkos munka. A FlexiForce ezért bemutatja az új szögprofilvágóját! Tiszta, egyszerű, gyors módja a 30B, 40B stb. profilok méretre szabásának. |