| Alkategória | 03. Ipari - HL |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Páros (2) |
| Tömeg / egység | 2,8kg |
| Anyag | Alumínium |
| Hossz | 99,5mm |
| Termékcsalád | 12 Cable drums |
| Belső átmérő | 25,5mm |
| Max. kábelátmérő | 5mm |
| Max. kapusúly | HL =2500mm, 500kg. HL > 2500mm, 450kg |
| Külső átmérő | 240mm |
| Biztonsági menet | 2 |
| Tengelyméret | 1" |
| Jelölés | Piros = Bal, Fekete = Jobb |
| Műszaki leírás | Az emelőkábel aluminium szorítoval ellátott és a dob szélén lévő résbe illeszthető, vagy a dobon átvezethető és a tengelyhez in-bus csavarral rögzíthető. |