| Alkategória | 04. Tömítõgumi |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 150 |
| Egység | P.mtr. (1) |
| Tömeg / egység | 0,068kg |
| Anyag | EPDM |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 8mm |
| Szélesség | 14mm |
| Termékcsalád | a 052 |
| Üvegezés | Kétszárnyú |
| Kereskedelmi megnevezés | Seal the glass in the Reflection frame with the ARD seal. |
| Műszaki leírás | Reflection system is designed for double glazing only. First finish the Reflection section, when glass is fixed in the frame, push in the seal. See manual for cutting instructions. |