| Alkategória | 03. Full Vision |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,98kg |
| Anyag | Eloxált alumínium |
| Magasság | 183,5mm |
| Hossz | 420mm |
| Szélesség | 40mm |
| Termékcsalád | a 025 |
| Panelvastagság | 40mm |
| Kereskedelmi megnevezés | Szélső profil, előmart, 500mm-es szekciókhoz, L=420mm |