| Alkategória | 11. Szögprofil 915VSX |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 5,49kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 21mm |
| Hossz | 4990mm |
| Szélesség | 66mm |
| Vastagság | 1,5mm |
| Termékcsalád | a 089§ |
| Jelölés | 915VS-E |
| Kereskedelmi megnevezés | az ISC-LHR rendszer része |
| Műszaki leírás | Használatával a szemöldökön szükséges helyigény csökken, ajánlatos gumitömítést használni a szemöldökön. A leghatékonyabb zárás és szigetelés érdekében használjon 1088IT gumitömítést. Szerelje a falra és tegye rá a 1088IT tömítést. |