| Alkategória | 02. Ipari |
|---|---|
| IND/RES | MINDKETTŐ |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 2,6kg |
| Anyag | Alumínium, acél |
| Szélesség | 488mm |
| Vastagság | 38mm - 42mm |
| Termékcsalád | a 022 |
| Kulcslyuk / Kulcslyuk nélkül | Igen |
| Külső átmérő | 12mm |
| Jelölés | 668BL FF |
| Kereskedelmi megnevezés | 668-40BL termékünket helyettesíti |
| Műszaki leírás | A zárszerkezet fogantyúval zárhatjuk és nyithatjuk. A 15mm-es elhajlás a záró rúdnál 70mm. A T-fogantyúk alumíniumból készülnek és feketére vannak porszórva. A zárszerkezet galvanizált. A csomag tartalmazza a csavarokat. A C60-4505-1 jelzésű cilinderzárbetétet külön kell meg |