| Alkategória | 10. Merevítõk |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 50 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 6,25kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 65mm |
| Hossz | 5020mm |
| Szélesség | 58mm |
| Vastagság | 0,75mm |
| Termékcsalád | a 118 |
| Műszaki leírás | Reinforcement against bending of the door panel for wider doors. Special OMEGA designed shape provides optimum stiffness at the lowest linear meter weight. Also available 110S-version for bigger doors. |