| Alkategória | 02. Tandem |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 25 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 0,55kg |
| Anyag | Nylon, horganyzott acél |
| Szín | Fehér |
| Magasság | 135mm |
| Hossz | 131mm |
| Szélesség | 81mm |
| Vastagság | 12mm |
| Termékcsalád | a 023 |
| Max. kapusúly | 50kg |
| Max. teljesítmény | 50kg |
| Külső átmérő | 46,5mm |