| Alkategória | 03. Egyéb |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 5 |
| Egység | Darab (1) |
| Tömeg / egység | 1,63kg |
| Anyag | Horganyzott acél |
| Magasság | 160m |
| Hossz | 231mm |
| Szélesség | 66mm |
| Vastagság | 4mm |
| Termékcsalád | 16 Cable pulleys |
| Bal / Jobb | Bal |
| Max. kapusúly | 500kg |
| Jelölés | 568-100CL |
| Kereskedelmi megnevezés | 3 csigapozíció, beleértve a 100 mm-es csigát |
| Műszaki leírás | Állítható csigapozíciók az optimalizált telepítéshez: beépített magasság és kapunyílás-magasság. A rendszer min. 200 mm beépítési magasságot igényel. A 2. pozícióba előszerelve szállítjuk. További telepítési részletekért lásd a kézikönyvet. |