| Alkategória | 05. Rozsdamentes |
|---|---|
| IND/RES | IND |
| Teljes csomag mennyiség | 1 |
| Egység | Tekercs (250m) |
| Tömeg / egység | 25kg |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Vastagság | 5mm |
| Termékcsalád | a 043 |
| Max. kapusúly | 473kg |
| Műszaki leírás | Súlyhatár a 2 emelőkábeles (6x biztonságosabb) kapuknál: kábelvastagság szerint; 3mm=156 4mm=278kg 5mm=433kg 6mm=629kg max. |